NAPISZ DO MNIE

PLANUJESZ WYMARZONĄ IMPREZĘ? ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN!

DJ / WODZIREJ - MAREK HUS

Jestem związany ze Śląskiem - to tutaj mieszkam i działam głównie. Moja praca jako DJ często koncentruje się na weselach, które obsługuję w takich miastach jak Katowice, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze i Tychy. Jestem również elastyczny i często podróżuję do innych miejscowości, w tym Krakowa, Żywca i Bielska-Białej. Jeśli macie pytania dotyczące mojej dostępności w Waszym regionie, śmiało pytajcie. Z przyjemnością zapewnię oprawę muzyczną na Waszym weselu.

+48 507 370 380

kontakt@djmarekhus.pl

Z kim współpracuję

Współpracuję z wyjątkowymi talentami muzycznymi, takimi jak DJ MATEO, DJ MARCIN HETMAŃCZYK HET-ESTRAD, DJ PIXEL, DJ MATEUSZ KATERLA, JACEK KRUPA-TRĄBKA, KOLINA-SKRZYPCE, MAD FIDDLE-SKRZYPCE oraz DAVE BO-SAKSOFON, aby stworzyć różnorodny i wysmakowany zestaw utworów muzycznych. Ponadto, jako dodatkową atrakcję, oferujemy możliwość występów na żywo z udziałem instrumentów takich jak trąbka, skrzypce czy saksofon, aby nasze wydarzenia były jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane.

Na jakim sprzęcie pracuję

Mój sprzęt to zawsze najwyższa jakość, wykorzystuję profesjonalne wyposażenie od cenionych marek, takich jak Dell, MacBook Pro, JBL, Allen & Heath, Shure, AKG czy Audio Technica. Dodatkowo, dysponuję własnymi systemami oświetleniowymi, które kreują niepowtarzalną atmosferę zarówno na parkiecie tanecznym, jak i w sali.Podczas prowadzenia imprezy zapewniam efekty świetlne najwyższej jakości, dodając blasku i dynamiki każdemu wydarzeniu. Moje playlisty są regularnie aktualizowane, dostosowywane do preferencji gości na parkiecie oraz uwzględniają indywidualne życzenia młodej pary